top of page

The Line Up!
Wij nemen jullie graag mee in onze "line-up" van We Want You 2026!
Gedurende de maanden november en december worden op onze Facebookpagina en onze instagrampagina onze deelnemers van WWY
voorgesteld.
Elke week vind je hier ook een update van op deze pagina! Veel leesplezier!

17 november om 19:19 ·
Gedeeld met Openbaar
Even voorstellen: Marina!Ik ben een van de vijf meiden Raijmakers van de Beerseweg. Inmiddels ben ik al wat jaartjes weg uit Haps, maar het is superfijn dat ik als Oud-Hapsenaar mee mag doen met We Want You 2026.
Op 18 april ga ik het mooie Jolene zingen, een prachtig nummer van Dolly Parton. Deze zangeres is inmiddels bijna 80 jaar, maar staat nog steeds op de bühne. Volgend jaar zelfs met concerten in Las Vegas. Ik hoop natuurlijk ook op zo'n lange carrière. Dat zou top zijn. Zingen maakt mensen blij en schept een verbinding. Jolene is een nummer dat bijna iedereen wel kent en mee kan zingen.
Ik verheug me op de spetterende show van MV Juliana. En ik ga ervan genieten om samen met alle muzikanten op het podium te staan.
19 november om 19:16 ·
Gedeeld met Openbaar
WWY 2026: Even voorstellen: Ernst! “Ik ga een nummer van One direction: The best song ever zingen. Ik heb het nummer gekozen omdat, ik dacht dat er veel rustigere nummers zouden zijn. Mag het wel iets uptempo en dan met de combinatie dat ik het leuke muziek vind. Kwamen we bij dit nummer uit. Waar ik het meeste naar uit kijk: geen idee , Ik laat het allemaal op mij afkomen.”
21 november om 19.00 uur
Gedeeld met openbaar
Even voorstellen: ik ben Maurits en woon met veel plezier in het mooie Hops met Elanda Mick en Joy. Ik ga Engelbewaarder van Marco Schuitemaker zingen. Ik vind dit een leuk nummer en al vaak meegezongen op feestjes. Omdat vorige We Want You niet kon doorgaan is dit de tweede keer dat ik meedoe. Belangrijk is het plezier van de beleving van WWY. Hopelijk gaat het publiek genieten van het gevarieerde programma. Iedereen veel succes maar vooral genieten van de hele happening. Ik zou zeggen koop een kaartje en kom genieten van een avondje Hops talent en gezelligheid. Tot dan !!! 4



24 november om 19:00
Gedeeld met openbaar:
Even voorstellen: Lisanne! Ik ben er een van fam. Van Mil. Mijn ouderlijk huis staat in de Korenbloem. Zingen en muziek is mijn grootste hobby, of het nou dansen of luisteren is maakt helemaal niet uit. Ik heb vorige editie ook geprobeerd mee te doen maar dit is helaas in de soep gelopen door de corona tijd. Daarom wil ik graag mijn stem in Haps laten horen. Ik heb gekozen voor Amy Winehouse met Valerie omdat dit een lekker pittig nummer is en waarbij ik iedereen op 18 april uit z’n dak wil zien gaan.
Koptekst 4

26 november om 19;00
Gedeeld met openbaar
WWY 2026: Even voorstellen: Hilda en Tristan, moeder en zoon. Tristan werd gevraagd om mee te doen, na aanleiding van WWY 2020. Hilda zei voor de grap "Zullen we er een duet van maken?". Dat had ze niet moeten zeggen, nu staan we namelijk samen op het podium op 18 april 2026. Wij gaan samen 'Let me entertain you' van Robbie Williams zingen! We hopen jullie dan ook echt te entertainen!
We hebben gekozen voor dit nummer omdat het een passend nummer voor de avond is en omdat het ook lekker zingt.

28 november om 19:00
Gedeeld met openbaar.
WWY 2026:Even voorstellen: Lizzy & Josien met Paradise by the Dashboard Light van Meat Loaf!
We hebben hiervoor gekozen omdat we écht willen gaan rocken, de sporthal op zijn kop zetten en een nummer zochten dat beter bij onze stemmen past dan Islands in the Stream. Dit nummer geeft ons de kans om met z'n allen lekker los te gaan en een knallende performance neer te zetten. We hopen jullie gehoorgangen te strelen.
Waar kijken we het meest naar uit? Het hele traject! Van het opbouwen van de performance tot het moment dat we het podium opgaan. We hebben al wat ervaring opgedaan met spontane optredens op het podium bij De Mulder, maar nu hopen we dat met iets meer voorbereiding het geluid tot het einde van het nummer op de microfoon blijft staan.
Persoonlijk? We vinden het geweldig om samen van muziek te genieten en plezier te maken. Dit is voor ons dé kans om te laten zien wat er gebeurt als je enthousiasme combineert met een beetje rock-‘n-roll!
4


1 december om 19;00
Gedeeld met openbaar
WWY 2026: Even voorstellen: Martien (Mat) de Haas. Ik ben getrouwd met Anneke, en we hebben drie fijne kinderen met leuke aanhang. We wonen aan de beerseweg (hazepadje) natuurijk in Haps. Ik heb gekozen voor hazes met het lied zij gelooft in mij waarvan ik een fan van ben. Door licht aandringen van Bart Robben geloof 20-30 sms'jes denk ik ik doe het want hij stuurde elke keer moet doen Mat is kei gezellig. Ik denk dat het met de muzikale begeleiding van de fanfare een mooie en gezellige avond gaat worden groetjes.
3 december om 19:00
Gedeeld met openbaar:
Even voorstellen: Lisette.
Partner van Otto, moeder van 2 kinderen en trotse oma van 6 kleinkinderen.
Ik groeide op, in een huis waar muziek altijd aanwezig was.
Pap als organist, begeleidde meerdere koren, oma Weemen zong graag met pap en mij mee als ze langskwam.
Muziek was niet iets dat je opzette — het was er gewoon.
Na 32 jaar in Canada woon ik alweer bijna tien jaar terug in Nederland waarvan 8 in Haps, waar alles weer vertrouwd klinkt en dicht bij mijn hart ligt.
Voor de komende editie van WWY, mag ik Amazing Grace zingen:
Een lied dat als een zachte, warme melodielijn door mijn leven en familie loopt en dat ik met liefde aan hen opdraag.
Bij de vorige WWY-editie stond dit lied al op de planning,
maar corona zette de muziek toen helaas even stil.
Daarom voelt het extra bijzonder dat ik het nu wél kan en mag laten klinken: "To be able to finish what I started".
Ik wens alle deelnemers veel succes — maar boven alles: Laat de muziek je raken, en geniet van elk moment.


5 december om 19:00
Gedeeld met openbaar:
WWY 2026:
Even voorstellen: Miranda!
In het jaar 2000 hoorde ik voor het eerst het nummer "Mijn leven is van mij" uit de musical "Elisabeth". Ik vond het een geweldig mooi nummer en wat leek het me gaaf om dat ooit te mogen zingen onder begeleiding van een groot orkest.
Nu, 26 jaar later, ben ik de droom nog niet vergeten en lijkt het er toch echt van te komen . Ik ga het gewoon doen!
Een enorme dankjewel aan de muzikanten van MV Juliana voor het instuderen van het nummer . Ik kijk uit naar alle voorbereidingen en alles wat ik mag leren.
Op naar een spetterende show op 18 april 2026!
8 december om 19.00
Gedeeld met openbaar
Even voorstellen: Sam!
Ik ben 8 jaar en zit in groep 6. Samen met mijn vader, moeder, broer en zusje woon ik in Haps. Mijn passie is zingen en mijn droom is om aan een talentenjacht mee te doen. Dus toen ik gevraagd werd om mee te doen met WWY hoefde ik geen twee keer na te denken! Ik ga het lied ‘laat het los’ van Frozen zingen omdat ik dat een heel mooi lied vind. Ik heb er enorm veel zin in en kijk er erg naar uit om voor jullie op te treden! 4


10 december om 19.00 uur
Gedeeld met openbaar
Even voorstellen: Ria ( Riet) Robben.
De jongste telg van 6, we woonden vroeger op de Putselaar.
Op mn 21e heb ik Haps tijdelijk verlaten om op mn 42e weer terug te komen. Nu woon ik alweer zo,n 16 jaar met veel plezier in Haps.
Vorig jaar april heb ik gezongen op de bruiloft van m'n dochter. Dit vond ik erg mooi en leuk om te doen. Heb vantevoren toen wat zanglesen gehad van Veerle Verschuren. Daarna ben ik ook ben haar popkoor Ameezing Vocals gegaan. Mijn broer Bart zei tegen me: gij kunt moi mi doen met WWY. Na wat aarzelen heb ik me toen ook opgegeven.
Ik ga het nummer Why tell me Why van Anita Meijer zingen.
Lekker swingend en een lekkere meezinger .
Tot 18 april volgend jaar, ik heb dr zin in.
Groetjes Ria
12 december om 19.00 uur
Gedeeld met openbaar
Even voorstellen, ik ben Lot.
Ik ben twaalf jaar oud en woon in Haps.
Het liedje dat ik ga zingen is “Don’t stop believin’” van Journey.
Ik heb dit liedje gekozen, omdat ik het een leuk liedje vind om te zingen.
Ik kijk er heel erg naar uit om op het podium van We Want You te staan!
Tot in april!


15 december om 19:00 uur
Gedeeld met openbaar
Even voorstellen: Thea Blom. Muziek, zang, dans.... dit was er altijd in mijn inmiddels 66-jarige leven. Ik kan me er heerlijk in uitleven. Op de lagere school vond ik het al leuk om voor in de klas te staan zingen voor een rapportpunt. Later zong ik bij het Hapse jongerenkoor Chetana en tegenwoordig bij Ameezing vocals. In 2017 startte ik bij het 30+ orkest met spelen op de schuiftrombone omdat ik ook blaasmuziek mooi vind.
Toen ik de aankondiging van We Want You voorbij zag komen wist ik het: Dit Wil Ik, nu of nooit! Hier komen twee zaken waar ik blij van word bijeen: zang en orkest! De keuze voor het nummer Make you feel my love van Adèle voelt voor mij heel vanzelfsprekend en passend.
Ik hoop dat we met zijn allen het publiek een prachtige avond bezorgen.
17 december om 19:00 uur
gedeeld met openbaar
Even voorstellen: Luigi!
Na mijn deelname aan We Want You in 2016, ben ik voor de tweede keer van de partij in 2026! Erg veel zin om ‘Use Somebody’ van Kings Of Leon te zingen voor jullie. Naast mijn eigen nummers blijft het ook altijd tof om top nummers zoals deze te coveren! Ik kijk er naar uit om een top avond te beleven met alle andere artiesten & en een knallend optreden voor iedereen te verzorgen!


19 december om 19:00 uur
gedeeld met openbaar
Even voorstellen: Ties! Ik ga Innuendo van Queen op gitaar spelen. Ik wilde eerst iets van Metallica spelen, maar dit was lastig te vinden op papier. De dirigent kwam met dit nummer als alternatief, en omdat ik verder ook veel naar rockmuziek luister en Queen überhaupt een toffe band vind, heb ik volmondig ja gezegd. Ik kijk het meeste uit naar het samenspel tussen gitaar en orkest. Ik vind het altijd mooi als er een orkest aan rockmuziek is toegevoegd, dus ik vind het heel vet dat ik hier nu zelf deel van uit mag maken.
22 december 2025 om 19:00
gedeeld met openbaar
Hallo allemaal,
Tijd om ons even voor te stellen! Wij zijn Tom Thijssen en Milou Jans, geboren en getogen in het mooie Haps.
Wij vinden het a-meeezing om onderdeel te mogen zijn van We Want You 2026! Wat een eer om mee te mogen doen!
Wij kijken er naar uit om samen met jullie een fantastische avond te beleven. Onze kwaliteiten? Die liggen misschien niet helemaal bij het zingen, maar juist bij het babbelen. Verwacht een avond vol enthousiasme, gezelligheid en vooral veel genieten!
Wij hebben er zin in, hopelijk jullie ook!
4


Onze sponsoren:
design:BR

logo posthoorn_edited

MusicNight2024 - kopie_0038_FysioHaps_3D_transparant

Logo van Gemert_edited

logo posthoorn_edited
1/60
Muziekvereniging Juliana Haps © 2026
bottom of page




